Bencúrova 13, 040 01 Košice, č.tel.: 055/6220640, email: sopkrkke@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
 
PONUKA: Rúška a Respiračné masky
Kategória: Informácie Vydané dňa:14.04.2020 (90x prečítané)


PONUKA - Rúška a Respiračné masky okamžite skladomOstaňte zdraví a chráňte seba, vašich blízkych aj Vašich zamestnancov efektívne.

V ponuke nájdete rúška, ale aj respiračné masky ktoré účinne filtrujú viac ako 95% nečistôt z okolia, vrátane VÍRUSOV.1) Ochranná respiračná maska KN95 GB2626-2006Respiračná maska poskytuje spoľahlivú ochranu proti vírusom. Dosahuje normou stanovený stupeň filtrácie N95 (garantovane zachytáva viac ako 95% kvapalných a pevných škodlivých látok z ovzdušia), kvalitou zodpovedá kategórii FPP2. Na rozdiel od lekárskych rúšok, respiračná maska bezpečne prilieha na vašu tvár a pokožku vďaka ľahko tvarovateľnej nosnej svorke a upínacím systémom, čím Vám zaručí maximálnu ochranu. Priemerná efektivita ochrany je na úrovni 98,9%. Balenie obsahuje 5 ks.2) Ochranná respiračná maska NIOSH N95 DTC3X / KN95 Comfort plusCertifikovaný ochranný respirátor s americkým štandardom NIOSH N95 s vysoko účinnou, vyššou úrovňou pohodlia a dizajnu a filtračnou vrstvou dokáže účinne filtrovať viac ako 95% jemných častíc (vírusy, baktérie, prachový zákal, ...), kvalitou zodpovedá kategórii FFP2.

Vďaka ľahko tvarovateľnej nosnej spone, nielen zlepšuje pohodlie, ale tiež zvyšuje tesnosť pri nosení, čím zabezpečuje priemernú efektivitu ochrany na úrovni 98,9 %. Balenie obsahuje 20 ks.Jedná sa o modely s povoleným predajom verejnosti. Všetky respirátory v našej ponuke neobsahujú viditeľný ventil, ale majú viacero zabudovaných vnútorných filtračných vrstiev, čím je ich účinnosť voči COVID-19 ešte vyššia. Ventil je pri ochrane proti COVID-19 považovaný za nevhodný, pretože pri výdychu a nádychu dochádza k pohybu filtra vo ventile, čím môže dôjsť k prieniku škodlivých častíc.3) Trojvrstvové rúškaTrojvrstvové jednorazové rúško na ústa s mikro-bakteriálnym filtrom z mäkkej netkanej textílie. Vďaka použitému materiálu je rúško priedušné a odpudzuje prach, baktérie, vírusy a kvapaliny. Upevnenie rúška je pomocou gumičkových elastických úchytov na uši. Strih rúška je prispôsobený profilu tváre, vďaka čomu je jeho nosenie pohodlné. Balenie obsahuje 50 ks.* Všetky ceny sú uvedené bez DPHPri odbere nad 10 000ks rúšok alebo nad 1000 ks masiek cena dohodou.


Všetok tovar máme momentálne skladom a vieme Vám ho ihneď dodať - expedujeme do 24 hodín od obdržania platby za objednávku, taktiež je možný osobný odber v našich skladoch v Spišskej Novej Vsi.Kontakt:

PHP Trade s.r.o.

+421 911 053 853

obchod@phptrade.skZdroj článku: Košická RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
Projekty
Partneri
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora