Bencúrova 13, 040 01 Košice, č.tel.: 055/6220640, email: sopkrkke@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
 
PONUKA: Dezinfekčné potreby
Kategória: Informácie Vydané dňa:01.04.2020 (112x prečítané)


Košická regionálna komora SOPK si Vám dovoľuje dať do pozornosti nasledujúce ponuky ochranných a dezinfekčných potrieb:1. NanoSilver Desinfekt - ekologicky nezávadný dezinfekčný produkt


Likviduje jednobunkové organizmy ako sú vírusy, baktérie, spóry a plesne.
Dezinfekčný roztok pre všeobecnú dezinfekciu. Vysoké ORP ničí všetky baktérie, plesne, a ostatné mikroorganizmy v rozsahu niekoľkých minút. V priebehu niekoľkých minút vysoké ORP ničí všetky baktérie, plesne aj ostatné mikroorganizmy. Roztoky NANOSILVER DESINFEKT majú vynikajúcu biocídnu účinnosť pri porovnaní so súčasne používanými chemikáliami. Má široké využitie pri dezinfekcii a sterilizácii vody, ošetrení hál a sáun, rôznych nástrojov a predmetov používaných v potravinárskom priemysle.


ÚČINNÁ LÁTKA: aktívny chlór 0,025g/100g, polymér striebra 0,003%


POUŽÍVANIE KONCENTRÁCIE:

Doba pôsobenia 2-5 minút

• Dezinfekcia vody všeobecne: riedenie 1-5 litrov na 100 litrov vody

• Dezinfekcia vzduchu: 1 liter na 5 litrov vody

• Dezinfekcia plôch a nástrojov: riedenie 1:5 na 1 až 10 litrov vody, nechať pôsobiť 15 minút a potom opláchnuť čistou vodou

• Produkt je vhodný aj na dezinfekciu ponorom (neriedený prípravok) na drevo a citlivé materiály, na hygienické pomôcky – doba pôsobenia 2-5 minút, ošetrenie podláh, WC, kúpeľní a pod.Cena za 5l bandasku 35,00€ s DPH


Doporučené pre použitie:

• Materské školy, školy, telocvične, šatne

• Kancelárie, podnikateľské centrá

• Reštaurácie, hotely, wellness, kúpele

Dopravné podniky / autobusy, električky, trolejbusy.../

• Zdravotnícke zariadenia, čakárne

• Domovy sociálnych služieb, hospice

• Skladovacie priestory / ovocie, zelenina /

• Bytové podniky

• Upratovacie servisy a služby

• Bežná domácnosťNávod na použitie

Karta bezpečnostných údajov


2. Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu, Cena 55,00€ s DPH


Dezinfekcia kancelárií, domácností, hotelových izieb, sociálnych zariadení, dezinfekcia šatní, telocviční, skladových priestorov, wellness zariadení, sáun, likvidácia baktérií, odstránenie zápachu Dezinfekcia priestorov zahmlievaním ultrazvukovým fogovačom, dezinfekcia plôch bežným umývaním alebo strojne so silným antibakteriálnym účinkom, odstraňovanie zápachu.


Použitie a aplikácia: Dezinfekcia aerosólom, priestorová dezinfekcia, dezinfekcia sprayom. Dezinfekcia bazénovej vody, potrubia a vodných nádrží. Dezinfekcia plôch a povrchov. Spoľahlivé odstránenie baktérií, vírusov a zápachu vo všetkých uzavretých priestoroch, saunách, sprchách, klimatizačných zariadeniach, vzduchotechnike a pod. dosiahnete pomocou výkonného zahmlievača – ultrazvukového fogovača, pomocou ktorého vytvoríte z NanoSilver Desinfekt suchú hmlu, ktorá v krátkom čase zlikviduje všetky baktérie, vírusy a zápach.


· Kancelária, domácnosť , hotelová izba... - ultrazvukový zvlhčovač - cca 10 - 15 min.

Vytvorenie hmly – 1-2 x týždenne, spotreba cca 30 - 50 ml na jednu aplikáciu.

3. NIČENIE PATOGÉNOV ELEKTROSTATICKÝM POSTREKOM

-pri minimálnej spotrebe kvapaliny a s maximálnym účinkom


Cena postrekov: 100€/hod + DPH• osvedčená elektrostatická technológia - vyššia účinnosť kvapalného postreku zvyšuje elektrostatický náboj postreku, a tým sa dosahuje väčšia priľnavosť kvapaliny k povrchu.

• účinnosť - veľkosť trysky 40 mikrónov zabezpečuje požiadavku na „zabíjanie patogénov“ pri minimálnej spotrebe kvapaliny s maximálnym účinkom.

• bezdotyková aplikácia - Pri aplikácii roztoku elektrostatickým postrekovačom nie je potrebné dotýkať sa, alebo utierať povrchy, čo poskytuje jedinečnú a účinnú metódu aplikácie.Verejná doprava, domovy so špeciálnou starostlivosťou, školy a škôlky, nemocnice, upratovacie firmy, hotely, potravinárstvo, poľnohospodárstvo, veterinárne ambulancie, preprava zvierat, fitness, obchodné centrá a kiná, prípadné iné, kde sa využívajú postrekové látky, (roztoky) na báze vody.
Kontaktná osoba:

Veronika VODHANELOVÁ, 0902 868 090, info@svt.skZdroj článku: Košická RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
Projekty
Partneri
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora