Bencúrova 13, 040 01 Košice, č.tel.: 055/6220633, email: sopkrkke@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
29.10.
2019
RAKÚSKO-SLOVENSKÁ KOOPERAČNÁ BURZA STROJÁRSKEHO, KOVOSPRACUJÚCEHO A PLASTIKÁRSKEHO PRIEMYSLU
Kategória: obchodné fóra Vydané dňa:11.09.2019 (11x prečítané)

Košická regionálna komora SOPK si Vás v spolupráci s Obchodným oddelením Rakúskeho veľvyslanectva v Slovenskej republike (Advantage Austria) a Slovenským plastikárskym klastrom dovoľuje pozvať na 8.ročník RAKÚSKO-SLOVENSKEJ KOOPERAČNEJ BURZY STROJÁRSKEHO, KOVOSPRACUJÚCEHO A PLASTIKÁRSKEHO PRIEMYSLU, ktorá sa bude konať v termíne 29.10.2019 v Hoteli Luna v Žiari nad Hronom.


Pre koho je podujatie určené?


Priestor na networking je poskytnutý primárne výrobným a technologickým spoločnostiam a dodávateľom špecifických služieb pre odvetvia:


• kovospracujúci priemysel

• priemysel výroby a spracovania plastov

• strojárstvo a výroba zariadení

• automatizácia, robotika, technika a riešenia pre inteligentné podniky

• výroba strojov, nástrojov, foriem a prípravkov pre kovospracujúci a plastikársky priemysel

• dodávatelia výrobných riešení, materiálov, technológií a špecializovaných služieb pre strojárstvo, kovospracujúci a plastikársky priemyselAkou formou prebieha podujatie?


Podujatie má charakter B2B-networkingovej burzy, kde majú rakúske a slovenské firmy možnosť osobne sa stretnúť v rámci bilaterálnych rozhovorov. Tie sú organizované podľa harmonogramu v 20 min. intervaloch. V rámci tohto času máte možnosť zoznámiť sa s novými potenciálnymi partnermi a predstaviť im Vašu ponuku, či dozvedieť sa viac o ich obchodno-kooperačnom záujme o Slovensko. Vaše b2b rozhovory s konkrétnymi rakúskymi firmami si budete môcť rezervovať po spustení záväznej registrácie začiatkom októbra.Máte záujem o účasť?


Predregistrovať sa môžete už teraz! Stačí, ak vyplníte oficiálny formulár na tejto adrese. O možnosti záväznej registrácie (predbežne začiatkom októbra) Vás budeme včasne informovať.Je podujatie bezplatné?


Účasť na podujatí je bezplatná pre členov Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory a Slovenského plastikárskeho klastra, pre partnerské firmy Kooperačnej databázy ADVANTAGE AUSTRIA a pre firmy, ktoré sa predregistrujú najneskôr do 23.9.2019. Pre ostatné firmy platí účastnícky poplatok vo výške 30€ / firmu (max. 2 osoby). Informácie o úhrade poplatku Vám poskytnú organizátori priamo na podujatí.


Viac informácií o podujatí a predbežnom programe môžete nájsť na nasledujúcom odkaze.Zdroj článku: Košická RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
Projekty
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora