Bencúrova 13, 040 01 Košice, č.tel.: 055/6220633, email: sopkrkke@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
19.07.
2019
Okrúhly stôl: Možnosti hospodárskej spolupráce s Taiwanom
Kategória: obchodné fóra Vydané dňa:11.07.2019 (39x prečítané)

Košická regionálna komora SOPK si Vás v spolupráci so Zastupiteľským úradom Taipei Bratislava a UVP TECHNICOM dovoľujú pozvať na podujatie Okrúhly stôl: Možnosti hospodárskej spolupráce s Taiwanom, ktoré sa bude konať 19. júla 2019 (piatok) v Košiciach.


Čas konania: 10.00 - 12.00 (registrácia od 9:45 hod.)

Miesto konania: UVP TECHNICOM, Nemcovej 5, Košice


Hosťami okrúhleho stola budú p. Larry Tseng, riaditeľ Zastupiteľského úradu Taipei v Bratislave a p. Ching-Nan Lin, riaditeľ Ekonomickej divízie ZÚ Taipei BA, ktorí Vám predstavia hospodársku situáciu, podnikateľské prostredie ako aj stratégiu rozvoja Taiwanu. Počas podujatia budete mať možnosť diskutovať aj k téme súčasnej obchodnej spolupráce a bilaterálnych vzťahov medzi Slovenskou republikou a Taiwanom, či priamo k otázkam obchodných príležitostí a partnerstiev.


Po podujatí Vás pozývame na neformálny networking spojený s občerstvením, kde budete mať možnosť diskutovať aj so zástupcami univerzít, SOPK, či ďalších organizácií zameraných na podporu podnikateľov doma aj v zahraničí.REGISTRÁCIA (do 18.7.2019, 15:00): http://bit.ly/taiwan_kosicePrezentácie hostí budú v anglickom jazyku.

Účasť na podujatí je bezplatná a základe registrácie.

Viac informácií o podujatí môžte nájsť v priloženej pozvánke.

Tešíme sa na stretnutie.Zdroj článku: Košická RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
Projekty
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora