Bencúrova 13, 040 01 Košice, č.tel.: 055/6220640, email: sopkrkke@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
 
Podujatia a ponuky partnerských organizácií - jeseň 2019
Kategória: semináre Vydané dňa:01.08.2019; Aktualizované:27.08.2019 (318x prečítané)

Košická regionálna komora SOPK si Vám na základe spolupráce s partnerskými organizáciami dovoľuje dať do pozornosti nasledujúce podujatia a ponuky:


1) MEDZINÁRODNÉ STROJÁRSKE FÓRUM


Dátum a miesto konania: 26. november 2019, Viedeň

Organizátor: ADVANTAGE AUSTRIA


Rakúsko je jednou z popredných krajín v odvetví strojárstva a techniky. V rámci jednodňového podujatia budú mať zahraniční nákupcovia možnosť stretnúť rakúskych výrobcov a poskytovateľov služieb.

Zatiaľ čo doobedňajší program vo forme početných prednášok poskytne prehľad o najnovších odvetvových trendoch a inováciách, na poobedie je naplánovaná matchmakingová platforma. V rámci nej môžu jednotlivé zúčastnené firmy viesť b2b rozhovory s top firmami strojárskeho odvetvia a dozvedieť sa o nových kooperačných možnostiach.


Účasť na podujatí je pre zahraničných hostí bezplatná, vyžaduje sa však záväzná registrácia vopred.


Viac informácií nájdete na tomto ODKAZE2) Nová výzva Národného podnikateľského centra (NPC): Motivačné a tímové aktivity pre podniky nad 3 roky


Motivujte svoj tím


Chcete zaškoliť seba a členov svojho tímu, alebo hľadáte príležitosť na Váš osobnostný rozvoj bez finančných zdrojov? Je pre Vás nevyhnutná efektívna komunikácia so zákazníkom? Chcete ukázať ľuďom z Vášho tímu a podniku, ako sa dá pracovať efektívnejšie? Alebo potrebujete zlepšiť vzťahy na pracovisku, naučiť sa riešiť konflikty, posilniť tímový či tvorivý prístup svojich ľudí? Podnikáte viac ako 3 roky? Zareagujte na túto výzvu, zvoľte si tému, prípadne odporučte lektora a ostatné nechajte na nás.


V rámci tejto Výzvy ponúka NPC Košice fyzickým osobám – podnikateľom a právnickým osobám - podnikateľom a ich tímom (min. 5 a max. 15 zamestnancov) možnosť zúčastniť sa 8 - hodinového skupinového poradenstva formou motivačných a aktivačných tímových aktivít, a to bez ich spolufinancovania.


Registrujte sa ešte dnes: https://www.npc.sk/sk/services/specialne-sluzby-creative-point/teambuildingy-motivacne-a-aktivacne-timove-aktivit/motivujte-svoj-tim/


V prípade otázok kontaktujte prosím:

Mgr. Anežka Šidlovská

Odborný asistent Rastového programu, Národné podnikateľské centrum Košice

E-mail: rp.ke@npc.sk, Web: www.sbagency.sk | www.npc.skZdroj článku: Košická RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
Projekty
Partneri
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora