Bencúrova 13, 040 01 Košice, č.tel.: 055/6220633, email: sopkrkke@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
05.06.
2018
Speed Business Meeting
Kategória: obchodné fóra Vydané dňa:16.05.2018 (171x prečítané)

Košická regionálna komora SOPK si Vás dovoľuje pozvať na jedinečný networkingový event Speed Business Meeting, ktorý sa uskutoční dňa 5. júna 2018 o 16:00 v priestoroch hotela DoubleTree by Hilton v Košiciach.


Podujatie je pripravované v spolupráci s AmCham Slovakia, Slovensko-nemeckou obchodnou a priemyselnou komorou, Slovensko-rakúskou obchodnou komorou, Taliansko-Slovenskou obchodnou komorou, Francúzsko-slovenskou obchodnou komorou, Holandskou obchodnou komorou v Slovenskej republike, Švédskou obchodnou komorou v Slovenskej republike, IT Valley a SARIOm.


Tento typ rokovaní predstavuje pre účastníkov jedinečnú príležitosť stretnúť sa a prezentovať výrobky a služby spoločnosti v priebehu 10 minútového face-to-face rokovania, ako aj príležitosť diskutovať o možnej spolupráci. Po rokovaniach bude nasledovať business cocktail.


Pre členov usporiadateľských komôr a IT Valley je účasť na podujatí spoplatnená sumou 20€, pre nečlenov je to 35€ (vrátane DPH).


V prípade záujmu sa registrujte, prosím, pomocou online formulára najneskôr do 3. júna 2018 (počet účastníkov je obmedzený).


Viac informácií o podujatí, ako aj pravidlá rokovaní, nájdite prosím, v priloženej pozvánke.


Zdroj článku: Košická RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
Projekty
Partneri

Obchodná komora v Čiernej Hore

Iné
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora