Bencúrova 13, 040 01 Košice, č.tel.: 055/6220633, email: sopkrkke@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
22.05.
2018
Seminár - MODERNÝ TIME MANAŽMENT
Kategória: semináre Vydané dňa:10.05.2018 (162x prečítané)

Košická regionálna komora SOPK si Vás v spolupráci so Slovak Business Agency a spoločnosťou GENERATÍV, s.r.o. dovoľuje pozvať na odborný seminár pre podnikateľov "Moderný time manažment", určený ako pre začínajúcich tak i etablovaných podnikateľov so sídlom v niektorom zo 7 samosprávnych krajov Slovenska okrem Bratislavského samosprávneho kraja. Seminár sa bude konať dňa 22. mája 2018 v čase 9:00 - 13:00 v priestoroch Košickej regionálnej komory SOPK na Bačíkovej 5, Košice.


Kto sa Vám predstaví? Ing. Vojtech Dúl - viac ako 22 rokov pracuje v oblasti vzdelávania dospelých. V súčasnosti je konateľom a hlavným lektorom akreditovanej vzdelávacej firmy GENERATÍV, s.r.o. Bol prvým certifikovaným lektorom spoločnosti Dale Carnegie Training na Slovensku. Absolvoval mnohé renomované zahraničné kurzy a stáže, napríklad Executive Excellence Program v Kalifornii, alebo NLP Program podľa Richarda Bandlera.

V prípade, že svoj pracovný čas chcete mať pevne v rukách máte možnosť sa bezplatne zúčastniť tohto seminára, stačí sa prihlásiť.

Účasť je bezplatná, ale počet miest je obmedzený. V prípade záujmu Vás poprosíme, čo najskôr vyplniť registračný formulár

Ukončenie registrácie: 15.5.2018 do 15:00 hod

Viac informácií nájdete v priloženom letáku.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte prosím: rp.ke@npc.sk
Zdroj článku: Košická RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
Projekty
Partneri

Obchodná komora v Čiernej Hore

Iné
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora