Bačíkova 5, 040 01 Košice, č.tel.: 055/6220633, č.faxu: 055/6998094, email: sopkrkke@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
25.04.
2018
Stavebné veľtrhy Brno 2018
Kategória: výstavy a veľtrhy Vydané dňa:05.04.2018 (36x prečítané)

Košická regionálna komora SOPK si Vám dovoľuje dať do pozornosti Stavebné veľtrhy v Brne, ktoré sa uskutočnia v dňoch 25.-28. apríla 2018. S kompletnou ponukou vystavovateľov Stavebných veľtrhov v Brne sa budete môcť oboznámiť až pri návšteve brnenského výstaviska, no už teraz máme malú ochutnávku z toho, čo si vystavovatelia pripravili pre návštevníkov.


Napríklad spoločnosť Wienerberger predstaví akustickú tehlu, ktorú ocenia najmä milovníci kľudu a ticha. Najväčší výber komínov zas nájdete na expozícii firmy Schiedel.

Viac informácií nájdete na stránke.


Súbežne sa na brnenskom výstavišti uskutoční veľtrh DSB – Drevo a stavby Brno a veľtrh nábytku a interiérového designu MOBITEX. Na jednom mieste budú k dispozícii novinky a trendy ako pre samotnú stavbu, rekonštrukciu, tak aj pre výber kvalitného a zdravotne nezávadného nábytku a vybavenia interiéru. Základné vstupné pri registrácii on-line je 140 Kč, vstupné na mieste bude 180 Kč.

Registrovať on-line sa môžete TU.


Ponuku vystavovateľov dopĺňa doprovodný program veľtrhu, ktorý sa každý deň bude venovať niekoľkým atraktívnym témam nielen zo sveta stavebníctva. Nebudú chýbať ani bezplatné odborné poradenské centrá, ktoré budú v prevádzke po celú dobu konania veľtrhu.


Česká komora autorizovaných inžinierov a technikov činných vo výstavbe v spolupráci s Českým zväzom stavebných inžinierov a spoločností Veľtrhy Brno organizuje tradičný Inžiniersky deň. Tento rok sa jedná o zahájovaciu konferenciu Stavebných veľtrhov Brno, ktorá sa bude konať v sále Morava pavilón A brnenského výstaviska 25. apríla 2018 od 10 hod. Téma konference je "Rýchle železničné spojenia v ČR" a vystúpia na ňom zástupcovia Ministerstva dopravy ČR, Správy železničnej dopravnej cesty a Fakulty stavebnej VUT v Brne.

Viac informácií nájdete na stránke.


Súbežne bude prebiehať v pavilóne V aj Veľtrh PTÁČEK spoločnosti PTÁČEK - veľkoobchod, ktorý bude sprístupnený širokej verejnosti v piatok 27. a v sobotu 28. apríla. V rámci tejto akcie predstaví spoločnosť PTÁČEK – veľkoobchod, a.s. svoju ponuku výrobkov viac ako 130 dodávateľov z odboru topenia – plyn – voda – sanita – inžinierske siete.

Zdroj článku: Košická RK SOPK
Projekty
Partneri

Obchodná komora v Čiernej Hore

Iné
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora