Bencúrova 13, 040 01 Košice, č.tel.: 055/6220633, email: sopkrkke@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
24.04.
2018
Vystavujte s podporou agentúry SARIO na medzinárodných veľtrhoch!
Kategória: výstavy a veľtrhy Vydané dňa:28.03.2018 (270x prečítané)

Košická regionálna komora SOPK si Vám dovoľuje dať do pozornosti možnosť prezentovať sa na troch významných medzinárodných výstavách, ktoré sa uskutočnia v Srbsku, Veľkej Británii a Francúzsku.


SARIO v rámci národného projektu Podpora internacionalizácie MSP pozýva slovenských podnikateľov / spoluvystavovateľov na možnú prezentáciu v rámci priamej podpory ich účasti uhradením nákladov na vybudovanie národného stánku na týchto troch významných medzinárodných výstavách:


A: Sajam Tehnike - Belehrad 2018

Dátum: 21. – 25. máj 2018

Miesto: Beogradski Sajam, Bulevar vojvode Mišića 14, 11 000 Belehrad, Srbsko

Kontakt: E: veltrhy@sario.sk, igor.uhlik@sario.sk


Medzinárodný technický veľtrh SAJAM TEHNIKE je významným miestom stretnutí výrobných technológií z celého balkánskeho regiónu. Hlavným zameraním veľtrhu bude celý rad moderných riešení, služieb a produktov potrebných na implementáciu a zavedenie noriem podľa priemyslu 4.0. Sajam Tehnike je určený pre spoločnosti pôsobiace v sektoroch strojárstva, kovoobrábania, priemyselnej automatizácie a energetiky.


Detailné informácie, ako aj online registračný formulár, nájdite prosím na stránke. (Registrácia je otvorená do 9. apríla 2018)


B: EUROSATORY 2018

Dátum: 11. – 15. jún 2018

Miesto: Paris Nord Villepinte Exhibition Center, Paríž, Francúzsko

Kontakt: E: veltrhy@sario.sk


Veľtrh EUROSATORY sa radí svojím významom aj rozsahom k najväčším na svete tradične prezentujúcim renomované spoločnosti zaoberajúce sa vývojom a výrobou obranných technológií z technologicky najvyspelejších krajín, ako sú USA, Veľká Británia, Nemecko, Francúzsko, Rusko a i. Veľtrh predstavuje produkty obrany a bezpečnosti, ktoré zahŕňa širokú škálu výrobkov od vozidiel (cisterny, tanky, nákladné automobily) cez ľahké zbrane (strelné zbrane, rakety, nože), po komunikačné systémy, uniformy, logistiku, ale aj simuláciu, operačnú medicínu.


Detailné informácie, ako aj online registračný formulár, nájdite prosím na stránke. (Registrácia je otvorená do 13. apríla 2018)


C: Farnborough International Airshow 2018

16. – 20. jún 2018

Miesto: Show Centre, ETPS Rd, Farnborough, GU14 6FD, Veľká Británia

Kontakt: E: veltrhy@sario.sk


Veľtrh Farnborough International Airshow 2018 je významným veľtrhom v oblasti civilného, vesmírneho a vojenského leteckého priemyslu a súvisiacich technológií. Veľtrh vytvára priestor pre prezentáciu nielen firiem pôsobiacich v oblasti leteckého priemyslu, ale aj v nadväzujúcich odvetviach, ako napr. IT, smart technológie, automatizácia, robotika, kybernetická bezpečnosť, doprava a logistika.


Detailné informácie, ako aj online registračný formulár, nájdite prosím na stránke. (Registrácia je otvorená do 6. apríla 2018)


Cieľom účasti slovenských spoločností (malých a stredných podnikov zo Slovenskej republiky so sídlom mimo Bratislavského kraja, ktoré riadne vyplnia registračný formulár so všetkými požadovanými náležitosťami a prílohami) v spoločnej národnej expozícii je možnosť prezentovať svoju podnikateľskú činnosť a predstaviť zahraničným partnerom sortiment svojich výrobkov, ako aj nadviazať obchodné kontakty s cieľom uzatvorenia obchodných kontraktov a exportu výrobkov do zahraničia. Zúčastnené slovenské spoločnosti si individuálne hradia náklady na svojich vyslaných zástupcov (cestovné, stravné, ubytovanie) a náklady súvisiace s nadštandardnými požiadavkami.


Ďalším zaujímavým podujatím, ktoré Vám ponúka Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) je:


Podnikateľská misia do Saudskej Arábie


Dátum: 24. - 26. apríl 2018

Miesto: Saudská Arábia

Kontakt: Michal Polgár, E: michal.polgar@sario.sk, T: +421 910 828 300


Podnikateľská misia do Saudskej Arábie, ktorá je prvou svojho druhu, bude organizovaná ako viacdňové podujatie, ktorého súčasťou budú najmä podnikateľské matchmakingové podujatia v Džide a Rijáde, vrátane B2B rokovaní so saudskoarabskými podnikateľskými subjektmi. Hlavným cieľom tejto misie je posilnenie hospodárskej spolupráce medzi SR a Saudskou Arábiou a priamych podnikateľských kontaktov, nadviazanie na otvorené projekty a predstavenie slovenských podnikateľov v teritóriu.


Detailné informácie, ako aj online registračný formulár, nájdite prosím na stránke. (Registrácia je otvorená do 10. apríla 2018)

Zdroj článku: Košická RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
Projekty
Partneri

Obchodná komora v Čiernej Hore

Iné
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora