Bačíkova 5, 040 01 Košice, č.tel.: 055/6220633, č.faxu: 055/6998094, email: sopkrkke@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
25.04.
2018
B2B kooperačná burza v rámci veľtrhu URBIS SMART CITY FAIR Brno 2018
Kategória: výstavy a veľtrhy Vydané dňa:26.03.2018 (56x prečítané)

Košická regionálna komora SOPK v spolupráci s Regionálnou hospodárskou komorou Brno si Vám dovoľuje dať do pozornosti B2B kooperačnú burzu, ktorá sa bude konať v rámci medzinárodného veľtrhu URBIS SMART CITY FAIR v termíne 25.-26.apríla 2018 v Brne.


Na platforme jedného z najvýznamnejších veľtrhov v strednej Európe a mesta Brno, ako lídra v inováciách a "follower city" programu Horizont 2020, vzniká unikátny priestor na zdieľanie nápadov a konkrétnych riešení, akým spôsobom zaviesť a rozvíjať koncept Smart city v stredoeurópskych mestách a obciach.


V rámci programu veľtrhu URBIS SMART CITY FAIR majú návštevníci a vystavovatelia jedinečnú možnosť zapojiť sa bezplatne do B2B kooperačnej burzy, ktorá zaregistrovaným účastníkom umožní vstup na veľtrh URBIS, dá záruku priestoru na rokovanie priamo v areáli Výstaviska Brno, a predovšetkým istotu potvrdených obchodných stretnutí medzi prihlásenými účastníkmi.


Veľtrh URBIS SMART CITY FAIR a B2B kooperačná burza prinášajú jedinečnú možnosť na nadviazanie nových obchodných kontaktov, propagáciu zapojených spoločností, univerzít a municipalít, vrátane ich produktov a služieb ako aj príležitosť na nájdenie nových obchodných partnerov.


Registrácia je otvorená do 18. apríla 2018.


Viac informácií o B2B kooperačnej burze ako aj odkaz na registráciu nájdite, prosím, na nasledujúcom odkaze: B2B kooperačná burza.

Zdroj článku: Košická RK SOPK
Projekty
Partneri

Obchodná komora v Čiernej Hore

Iné
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora