Bačíkova 5, 040 01 Košice, č.tel.: 055/6220633, č.faxu: 055/6998094, email: sopkrkke@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
09.10.
2017
MSV - Medzinárodný strojársky veľtrh Brno 2017
Kategória: výstavy a veľtrhy Vydané dňa:17.07.2017 (79x prečítané)

KRK SOPK si Vám dovoľuje dať do pozornosti 59. ročník Medzinárodného strojárskeho veľtrhu (MSV), ktorý sa bude konať od 9. do 13. októbra 2017 v Brne.


MSV - Medzinárodný strojársky veľtrh je popredným veľtrhom v strednej Európe, ktorý ponúka platformu pre všetky kľúčové oblasti výrobného priemyslu. Veľtrhu sa zúčastňuje široká podnikateľská komunita z celej Európy a poskytuje vynikajúcu príležitosť pre získanie nových obchodných kontaktov, investičné rozhodnutia, transfer technológií atď.


Partnerskou krajinou 59. ročníku veľtrhu MSV Brno sa stala aj India. Účasť Indie na veľtrhu je súčasťou trvalého úsilia o posilnenie strategických vzťahov s dynamickým výrobným sektorom v strednej Európe. Indické spoločnosti odprezentujú konkurencieschopnosť indického strojárskeho priemyslu a poskytnú kupujúcim skutočnú hodnotu propagovanú značkou „Brand India“. Vďaka blízkosti Brna majú slovenskí podnikatelia jedinečnú príležitosť priamo komunikovať s veľkým počtom indických spoločností.


Pre viac informácií o akcii a účasti kontaktujte prosím Veľvyslanectvo Indie v Bratislave (obchodný reprezentant – Ravinder Narang, com.bratislava@mea.gov.in).


Zdroj článku: Košická RK SOPK
Projekty
Partneri

Obchodná komora v Čiernej Hore

Iné
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora